esmaspäev, 4. juuli 2016

Tere tulemast lugema Eggersmann Eesti blogi

Tere, hea külaline.

Meil on hea meel tervitada Sind Eggersmann Eesti blogilehel.

Üle pika aja on Saksamaa hobusöödatootja Eggersmann taas esindatud Eestis. Maaletooja AS Helia Puit alustas koostööd 2015 aasta jaanuarist.

Rohkem kui 40-aastase kogemusega hobusööda tootmisel on Eggersmann hobusesõprade poolt tunnustatud kui usaldusväärne partner. Kõrgeim tootmiskvaliteet, hoolikalt valitud tooraine, tähelepanelik teenindus ning meie klientidepoolne usaldus on teinud meist ühe edukaimatest hobusööda tootjatest mitte ainult Saksamaal, vaid kogu Euroopas. Oleme võtnud standardite säilitamise endale kohustuseks – iga päev!
Arendame järjekindlalt oma tooteid koostöös hobuste toitumise tippspetsialistidega. Meie töötajad saavad pidevalt täiendõpet ning seetõttu on teile pädev ja usaldusväärne nõu ja teave alati kättesaadav.

Oma blogis hakkame avaldama erinevaid hobustega seotud nõuandeid nii toitmisest, hooldamisest kui kasvatamisest. Aga kindlasti rohkemgi veel. Avastamist ja meeldetuletamist ei saa kunagi olla palju. 

Meie eesmärk on konkreetne - õnnelik ja terve hobune!

Meie blogis avaldatud tõlked ja fotod on autoriõigusega kaitstud ning nende kopeerimine ja kasutamine ilma loata on keelatud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar