neljapäev, 12. aprill 2018

Hobuse pesemine: mis võib valesti minna?

Suvi on lõpuks saabunud ja võistlushooaeg täies hoos. Kuna temperatuurid tõusevad, tekib sul mõte pesta oma hobust. Milline neljajalgne ei naudiks mullivanni eriti suure vahukogusega?

  1. Millest alustada, kui turul on üüratu hulk pesemistooteid? On tooteid varssadest hallide hobusteni välja, lubadusega, et su mudane poni lööb särama nagu Valegro.
  2. Šampooni ja pesemisharjaga varustanuna seod oma kukununnu hobuse kinni, otsid vooliku välja ja paned vee jooksma - sellesama vooliku, mida su hobune on aastaringselt näinud, millega kastetakse heina ja pestakse jalgu- kuid ühtäkki on voolik muutunud hobusööjaks hiigelmaoks ja hobune ei püsi enam paigal.
  3. Samal ajal, kui te mõlemad sooritate järgmise kümne minuti jooksul eriskummalist tantsu, mõistab su hobune, et kui ta seisab vooliku peal, jääb vesi kinni. Ajal, mil sina uurid kraani, et välja selgitada vee seiskumise põhjust, astub hobune vooliku pealt kõrvale ja sa saad salvetäie vett otse näkku.
  4. Kui oled lõpuks asjadega jõudnud nii kaugele, et hobune seisab rahulikult üleni vahusena (sina soovid, et sul oleks tuukriülikond seljas), otsustab päike teha lõunauinakut. Vaheaeg väga värisevale ja kurva pilguga hobusele.
  5. Kui lähed kümnenda veeämbri järele, hakkad kahetsema lõputuid seebimulle, mis jätkuvalt tõusevad su hobuse karvadest, samal ajal meeleheitlikult loputades.
  6. Säravalt puhas ja (lõpuks) kuiv, nõjatud vastu posti, et imetleda oma töö tulemust ning on aeg viia hobune koplisse tagasi. Sa talutad ta viimasest mudaaugust mööda, veenad teda porgandi abil seda ülejäänud päeva ignoreerima ning lased hobuse lahti. Väravani jõudes pöörad ringi, et heita viimane pilk oma armastatud, säravale ponile, kes sammub sihikindlalt ohutsooni poole- ja enne kui jõuad kolmeni lugeda, oled sa laigulise uhke omanik.
Tõlgitud Horse & Hound internetiajakirjastKommentaare ei ole:

Postita kommentaar